این سومین فصل از این مرجع عالی ژانر spokon ، مسئولیت تولید IG را نیز بر عهده دارد ، که در آن مجدداً آن کیفیت انیمیشن را به ما می دهد که قبلاً در فصول قبلی دیده می شد.

من هشدار می دهم اگر فصل 2 Haikyuu را ندیده اید ! ، بهتر است هنگام دیدن ، خواندن و بازگشت را متوقف کنید ، زیرا تجزیه و تحلیل حاوی اسپویلر است ، و من نمی خواهم لذت فصل قبلی را خراب کنم.

کراوات ضد گوشها
این فصل سوم درست بعد از فصل دوم آغاز می شود ، زیرا همانطور که می دانید در آخرین فصل از فصل دوم ، کاراسونو با شکست سیجوه ، تیم اوکاوا ، شکست می خورد و بدین ترتیب به فینال مسابقات بخشداری می رسد .

اینگونه آغاز می شود که این فصل اول آغاز می شود که بازیکنان کاراسونو برای روحیه بهترین بازیکن این مسابقات یعنی واکاتوشی یوشجیما ، روانی را آماده می کنند که در فصل دوم آن را دیدیم و بازی هایی در تیم شیراتوریزاوا ، معروف به لاس آگویلاس ، در نظر گرفت. بهترین تیم میاگی و همچنین در بین هشت تیم برتر ژاپن قرار دارد.

دانستن EAGLES
با توجه به تاریخ و به همراه روایت این فصل سوم ، می توان گفت که "تنبلی" تر از فصل های گذشته است ، نه به این دلیل که بد گفته شده یا جالب نیست ، دلیلش این است که این فصل سوم فقط از 10 قسمت تشکیل شده است ، 15 کمتر از دو دوره اول ، و این باعث می شود که من در این جنبه از دست دهم ، علاوه بر این 10 قسمت همه از دیدار بین کاراسونو و شیراتوریزاوا است ، این تنها بازی است که در فصل سوم خواهیم دید ، از این رو می گوید که "تنبل تر" است. "از دو مورد قبلی.

با وجود این ، آنها همچنان داستان برخی از بازیکنان Shiratorizawa را بر اساس فلش بک و همچنین بازیکنان Karasuno نشان می دهند و این کار نسبتاً خوب انجام می شود ، زیرا سریع و جالب هستند و ریتم فصل را خراب نمی کنند. ظاهر می شود

در روایت کردن تنها با داشتن 10 قسمت متمرکز بر یک مسابقه تکیه می کند ، بله ، اما این فصل سوم هیجان انگیز ترین از همه است ، زیرا ما یک مسابقه پنج ست و سخت ترین مسابقه تاکنون را برای هیناتا و هم تیمی هایش خواهیم دید.

فصل سوم هایکویو !! به لمس و لمس فیبر ادامه دهید ، زیرا من 100٪ مطمئن هستم که صحنه ای وجود دارد که موهای شما را به حالت ایستاده می کند و شاید اگر شما هم مثل من با پارگی آسان باشید ، چند اشک بر روی صورت شما می افتد ، و من تقریباً یقین هستم که Tsukishima مقصر خواهد بود .

یادآوری یک چپ
تولید IG دوباره مسئول انیمیشن کاری Haruichi Furudate است و کیفیت عالی ، جزئیات و روان بودن انیمیشن را در ده فصل ارائه شده در این فصل سوم ارائه می دهد.

در حال حاضر کوتاه ترین از این سه ، موردی که کمترین سابقه را برای داشتن تنها 10 قسمت دارد و همه در یک بازی واحد متمرکز شده اند ، اما به همین دلیل است که در انیمیشن یا از نظر موسیقی متن قرار نمی گیرد ، آهنگ هایی را ارائه می دهد که آنها به طور معمول در سریال هایی که شما در لحظه های خاص با تنش مواجه می شوید ، با آهنگسازی ایده آل برای آنچه در مواجهه بین Los Cuervos و Las Águilas می بینیم ، انجام می دهند .

سه فصل از اینفارتو
اگرچه فصل چهارم در راه است ، اما انتظار می رود در پایان سال جاری 2018 ، باید تأکید کرد که سه فصلی که ما از انیمه ها داریم از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند ، اما فصل بعد نوید می دهد به همان اندازه قبلی توسط اتفاقاتی که در پایان این سوم رخ می دهد.

من اخیراً آن را کشف کردم همانطور که در تجزیه و تحلیل فصل اول هایکیو گفتم! ، اما من مشتاقانه منتظر آمدن چهارم هستم و با آن یک تحلیل از آن انجام می دهم.

نتیجه گیری
فصل سوم هیجان انگیز ترین و شدیدترین است ، اما کوتاه ترین آن نیز تنها از 10 فصل تشکیل شده است که به نظر من دیدن یک قدم عقب در تاریخ است ، زیرا در طول 10 قسمت فقط شاهد دیدار بین Karasuno و Shiratorizawa ، اگرچه هنوز هم فیبرهای حساس و هر آنچه را که عالی می کند ، بازی می کنند.

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها